Wyrastająca kość na drugim palcu u nogi

Moim problemem jest wraatając kość na drugim palcu po boku na stopie . Od jakiegoś czasu ta kość rośnie . Czy nie jest to haluks ? Mam też zdjęcia jednak nie wiem gdzie je umieścić.

Szanowana Pani, nie jest do haluks. Proszę z dokumentacją zgłosić się do ortopedy w celu postawienia właściwej diagnozy ( wyrośl kostna ? deformacja palca? przebyte stare złamanie? zmiana rozrostowa? itd). Pozdrawiam