Wysięk po zabiegu chirurgicznym na stopie

Po zabiegu chirurgicznym na stopie przeprowadzonym 2 tyg.temu rana goiła się w miarę dobrze z niewielkimi wysiękami.Przez kilka ostatnich dni sucha. Dziś przy zmianie opatrunku wysięk większy niż wcześniej,żółto-rózowy przeźroczysty bezzapachowy. Przez 10 dni brałam zinnat 500mg,na ranę octenisept oraz neomycinum tzf.Brzegi rany nie zaczerwienione bezbolesne. Zdjęcie szwów 3 marca.Mój chirurg wyjechał,czy jest powód do niepokoju? Proszę o odpowiedź.

Witam. Jeśli nie ma infekcji w ranie = brak zaczerwienienia ani bolesności, to spokojnie - opatrunki maściowe po odkażeniu octeniseptem i czekać.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania Pani nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Proszę udać się do chirurga -choćby na SOR !!! zż