Wysoka prolaktyna i nadmierne owłosienie

Witam, przez jakiś czas leczyłam wysoką prolaktynę i w marcu w końcu wróciła do normy, ale lekarz cały czas zalecił mi branie bromegronu pół tabletki. Nadmierne owłosienie utrzymuje sie dalej, wszystkie inne hormony w normie. To nadmierne owłosienie jest małe ale jest. Czy muszę nadal brać bromegron aż to owłosienie zniknie? ile czasu potrzeba by to owłosienie zniknęło po unormowaniu się prolaktyny?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się do zaleceń lekarza. Lekarz badający ma najlepszy obraz kliniczny.