Wysoka prolaktyna i wynik MR przysadki

Z powodu wysokiej prolaktyny (1000 norma do 490) zostałam skierowana na MR: Przysadka prawidlowej wielkosci, nieco uwypuklony górny zarys przedniego płata po stronie pr. Po stronie l w T2 obszar nieco niższego sygnału sr 4,5mm wykazujący nieco słabsze wzmocnienie kontrastowe . Podobny obszar po stronie prawej śr 3,7mm. Obraz niejednoznaczny , może odpowiadać mikrogruczolakowi - do kontroli MR za kilka mies. Przyjmuję 1/2dostinex co 7 dni. Jakie są moje szanse na ciążę. Jakie dodatkowe badania?

Lek. Tomasz Budlewski

co do zajścia w ciąże konieczna jest ściała współpraca z lekarzem ginekologiem i endokrynologiem,