Wysoka temperatura u 14-miesięcznego dziecka

Mój synek na 14mc. od 3dni ma wysoką temp.chwilami nawet41stopni, i nie spada poniżej 38, od wczoraj jest na antybiotyku ,oprócz tego podaję na przemian podaję Ibuprom z paracetamolem w czopkach. wymiotuje,pił trochę mleka lub wody ale po ok. 30min. wymiotuje,dziś antybiotyk został zmieniony, jest 3h.po pierwszej dawce, ale godz.temu dałam znowu Ibuprom bo bylo41stopni.co robić jestem uk.tu nie przyjmują do szpitala nawet jak dziecko nie chce pić

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania nie można określić odpowiednich zaleceń. Proszę udać się do lekarza pediatry.