Wysoka temperatura wieczorem od 3 tygodni

Od ok. 3 tygodni męczy mnie wieczorami wysoka (37.5 - 38.5) temperatura bez żadnych innych objawów typu kaszel lub katar. Miałem zrobione badania krwi, krew wyszła w porządku, wszystkie wskaźniki w normie, jedynie wątroba umiarkowanie ponad normę (ALT i GGTP - 2-3 razy ponad normę), ale może być to spowodowane piciem ok. 2 piw dziennie. Często w trakcie dnia czuję się mocno osłabiony, czasem już nie mam siły do pracy o godz. 14-15. Co może być przyczyną ? Jakieś sugestie przed następną wizytą ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.