Wysoki cukier u cukrzyka

maz ponad miesiac spedzil w szpitalu po amputacji srodstopia na oddziale diabetologi w szpitalu cukry mial kolo 100 czasem mniejsze i pielegniarki kazaly zjadac male jablko zostal wypisany do domu przestrzega diety zjada 2kanapki na sniadanie nie podjada w miedzy czasie obiad jemy kolo 18 a cukry ma ponad 200 czy przyczyna moze byc to ze robi zastrzyki od ponad 20lat w brzuch prawie w to samo miejsce

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę wykonywać zastrzyki także w inne okolice brzucha (boki) czy też w udo, nigdy nie w to samo miejsce przez długi okres czasu. Może to być więc przyczyną. W celu dokładniejszego wyjaśnienia problemu i pokazania prawidłowo wykonywania zastrzyków zalecam w razie potrzeby wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam