Wysoki poziom CRP i OB po odstawieniu Aknenormin

Dzień dobry Mam takie pytanie około miesiąca temu odstawiłem Aknenormin czy to normalne że teraz mam wysokie CRP(Białko C-reaktywne) i C59(odczyn biernackiego)?

Witam!
Raczej nie ma to związku z przyjmowaniem Aknenorminu w wywiadzie. Pytanie czy rzeczywiście jest to znacznie podniesiona wartość OB i CRP - nie podał Pan wyniku i zakresu norm dla danego laboratorium.