Wysoki poziom hormonów w trakcie programu ICSI

Jestem w trakcie programu ICSI . od 3 tyg biore zastrzyki i dziś kontrola usg. Lekarz stwierdził że mam bardzo dużo jajeczek ( za dużo ) zlecił badanie krwi. Okazało sie że mam za wysoki poziom hormonów i cały program trzeba przerwać!!! czy nic nie da sie zrobić???

Witam. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie bez znajomości dokładnych wyników badań.