Wysoki poziom krwi, białka, leukocytów i azotynów w wyniku badania moczu
Witam, jestem Polką na stałe mieszkającą w Szkocji. a oto mój problem. w każdej z moich 6 próbek moczu, wykonanych w różnym czasie wykryto alarmująco wysoki poziom krwi, białka, leukocytów oraz azotynów w moczu. po 3 badaniu moczu lekarz GP (podstawowa opieka medyczna) skierował mnie na USG nerek i pęcherza moczowego, jednakże wszystko jest ok. kolejne 4 badanie moczu dały takie same wyniki, dostałam więc Augumentin lecz 5 i 6 badanie nic się nie zmieniało w wynikach. Proszę p jakąś pomoc MILENA

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty nefrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.