Wysoki poziom krwinek białych w wyniku badania krwi

Witam , moja mama zrobiła dziś badania krwi w których wyszedł bardz wysoki stan krwinek białych,40000.Co to może ozaczać .?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się ocenić samego wyniku, nie znając objawów, ani przyczyny z jakiej zostało wykonane badanie. Proszę koniecznie skonsultować ten wynik z lekarzem zlecającym, ponieważ mimo wszystko jest bardzo wysoki.
Pozdrawiam