Spadek białych krwinek

Witam mam 40 lat, od 7 lat regularnie spadają mi białe krwinki. Obecnie poziom 1,5 najniższy. W ciągu tych lat wykonałam szereg badań, które są w normie; parametry morfologii krwi w normie, rozmaz w normie, biopsja szpiku w normie, ,CRP, OB, TSH, nerki w normie. TK głowy, kręgosłupa, USG nerek, ginek. Nie mam boreliozy, HiV, HcV. Od 3 lat bolą mnie kości, stawy, mięśnie, mam ciągły stan podgorączkowy. Wcześniej mnie nic nie bolało. Proszę o radę co jeszcze może być przyczyną spadku leukocytów?

Przyczyna może być związana z samym szpikiem kostnych, jego niewydolnością w wytwarzaniu białek krwinek. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z hematologiem. Być może konieczna okaże się np. biopsja szpiku celem postawienia ostatecznej diagnozy.