Wysoki poziom prolaktyny a zatrzymana miesiączka

Mam pytanie odnosnie prolaktyny.Zatrzymala mi sie miesiaczka a lekarz ginekolog powiedzial ze to przez wysoka prolaktyne-84,06 przy normie(1,29-29,99).Przepisal mi bromergon.Moje pytanie brzmi: czy bedzie on skuteczny skoro na stale przyjmuje leki ktore jak wiem podwyzszaja prolaktyne( zirid i metoclopramid ).Nie moge tych lekow odstawic bo przyjmuje je na chorobe refluksowa i przxepukline rozworu przelykowego przepony.Czy wiec leczenie Bromergonem przy tamtych lekach bedzie skuteczne?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Konieczna jest dalsza kontrola i ewentualnie rozszerzenie diagnistyki