Dlaczego po odstawieniu leku Bromergon poziom prolaktyny się podnosi?

Mialam podwyzszona prolaktyne,brak miesiaczki,bole i zawroty glowy.Lekarz podejrzewal guza przysadki.Rezonans wykluczyl jednak guza.Przypisano mi bromergon i po dwoch opakowaniach tego leku miesiaczka wrocila.Wiecej tego leku juz nie bralam i sytuacja znowu sie powtorzyla.Znowu bralam bromergon i znowu powrocila miesiaczka.Moje pytanie brzmi: czemu tak sie dzieje?Czy musze nadal brac ten lek skoro miesiaczka powrocila a prolaktyna sie obnizyla?Dlaczego po odstawieniu leku ona wzrasta?

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu ogólnego, , obciążeń chorobowych, wyników badań, przyjmowanych leków! .
Testosteron, tolerancja glukozy, waga, dieta???
Może są też inne zaburzenia : niedoborowe, krążeniowe, spadki ciśnienia tętniczego???
Pozdrawiam