Wysoki poziom testosteronu, niskie ciśnienie, zgaga, wzdęcia i trudności w odchudzaniu

Witam,mam za niski zły cholesterol i trójglicerydy,za niskie ciśnienie,za wysoki poziom testosteronu.Teraz czekam na wyniki dobowej zbiórki moczu,aby zobaczyć co powoduje ten wysoki poziom testosteronu,czy nadnercza czy jajniki(ale miesiączkuje regularnie).Mam jeszcze problem ze zgagą i wzdęciami,niezależnie co zjem.Jestem osobą otyłą i mimo zdrowego odżywiania i ćwiczeń 3-4 razy w tyg. nie mogę schudnąć.Prawie codziennie boli mnie głowa(myślę,że to od niskiego ciśnienia). Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę cierpliwie poczekać do zakończenia procesu diagnostycznego. Na podstawie wszystkich wyników badań możliwe będzie postawienie rozpoznania.