Wysoki poziom TSH a jod

Mam 25 lat, od jakiś 6 lat (czy wcześniej to nie wiem) mam poziom hormonu tarczycy powyżej 5. Rok temu zaczęłam się leczyć. Po początkowej dawce leku letrox (0,25) nic sie nie zmieniło i została mi zwiększona dawka to 0,75 (pół roku temu). Tydzień temu zrobiłam badania i okazało się, że mam poziom TSH powyżej 7 . Przeraziło mnie to. Dietety zalecił mi zażywanie jodu. Czy to dobrze?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę niezwłocznie udać się do lekarza endokrynologa, którypo wykonaniu badań zwiększy dawkę przyjmowanego preparatu hormonów tarczycy. Pozdrawiam.