Wysoki poziom TSH i cholesterolu

Proszę o pomoc-ponieważ podupadłam ostatnio na zdrowiu tak mocno że zaczęło mnie to wszystko przerastać,zgłosiłam się do lekarza i otrzymałam skierowania na kilka badań.cholesterol wyszedł mi 366,7 przy mojej chudej drastycznej diecie to dla mnie szok.Ale wynik TSH wprawił w osłupienie nie tylko mnie ale i lekarza-245,800 czy to cholendarna pomyłka?czy możliwy jest taki wynik

Dzień dobry,

Na Pani miejscu powtórzyłam bym badania, a dodatkowo zrobiła badania FT3, FT4, anty -TPO, oraz lipidogram. Proszę je wykonać w innym laboratorium, ale takie wyniki występować.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek