Wysoki poziom wapnia i niski poziom białka u mamy z zaawansowaną chorobą nowotworową

witam moja mama ma zaawamsowanom chorobe nowotworowom i ma wysoki poziom wapnia we krwi i w tym samym czasie niski poziom bialka jaki preparat mozemy jej podac w takiej sytuacji by podniesc bialko i nie podnosic wapnia

Za mało wiem o chorobie ,tj.jaki to (czego?) zaawansowany nowotwór , jak daleko zaawansowany, jakie leczenie pacjentka przebyła dotychczas, jaki jest stan ogólny pacjentki obecnie!!! Jednym słowem - nie wiem prawie nic o pacjentce i Jej chorobie! Jak więc mogę poradzić cokolwiek przez internet?!?! Proszę wszystkie tematy omawiać z onkologami prowadzącymi!!! zż