Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysoki puls u 60-letniej kobiety

Choruje na serce. Mam stymulator /z powodu SSS i bloku A-V/ zażywam duże dawki leków m.in. Betaloc Zok 250mg.dz. Digoxin 250mg. Accupro 40 dz. mimo to mam często wysoki puls 85-91 . Czy to normalne? Mam 60 lat. Wizytę u kardiologa mam odległą.
KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu

Trwałość by-passów

Przeżycie długich lat przez osoby z chorymi naczyniami wieńcowymi jest możliwe dzięki wszczepieniu pomostów naczyniowych, inaczej by-passów. Co się dzieje w przypadku, gdy ich trwałość dobiega końca? Prof. Andrzej Biederman odpowiada na to pytanie.

MichaĹ Kurek
57 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Polecam wizytę u lekarza który opiekuje się Panią po wszczepieniu stymulatora. Takie tętno może wynikać z ustawień stymulatora.
z poważaniem
Michał Kurek

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy