Wysoki puls u 60-letniej kobiety

Choruje na serce. Mam stymulator /z powodu SSS i bloku A-V/ zażywam duże dawki leków m.in. Betaloc Zok 250mg.dz. Digoxin 250mg. Accupro 40 dz. mimo to mam często wysoki puls 85-91 . Czy to normalne? Mam 60 lat. Wizytę u kardiologa mam odległą.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Polecam wizytę u lekarza który opiekuje się Panią po wszczepieniu stymulatora. Takie tętno może wynikać z ustawień stymulatora.
z poważaniem
Michał Kurek