Wysoki wynik badania TSH

Witam wysokie TSH-87,8932 to ostatni wynik ,wcześniejszy ponad 90.00 niestety żadna terapia nie pomaga .Letrox ,ani Novothyral nic nie daje,czuje się okropnie
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać badanie poziomu fT3 i fT4, które wraz z poziomem TSH dopełnią obraz diagnostyczny.
Wyniki należy skonsultować z lekarzem endokrynologiem lub jeśli to niemożliwe z powodu zbyt długich terminów - z lekarzem rodzinnym.