Wystąpienie okresu a godzina rozpoczęcia stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Za niecałe 2 tygodnie zacznę brać swoje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i tu moje pytanie: okres zazwyczaj dostaję późnym wieczorem, między 22 a 12 w nocy, ale tabletki chciałabym brać o 19. Jak zacząć tabletki, żeby regularnie brać o tej porze? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czyli zaczyna Pani o 19 tej następnego dnia.