Wystąpienie okresu po pierwszym stosunku

Jezeli podczas mojego pierwszego razu (kilka podejsc) stosowalam z chlopakiem metode przerywana a jeden dzien po fakcie dostalam okresu to nie jestem w ciazy? Krwawienie mam drugi dzien boje sie jednak ze to nie jest okres i zaraz sie ono skonczy. W 1 dniu krwawienia bolal mnie troche brzuch...

Lek. Magdalena Pikul

Witam. A czy termin krwawienia pokrywa się z terminem spodziewanej miesiączki? Jeżeli tak to najpewniej jest to normalny okres i nie jest Pani w ciąży.