Wystąpienie okresu podczas stosowania Femoston

Witam, proszę o udzielenie informacji, ponieważ mój ekarz prowadzący wziął urlop i nie mam z nim kontaktu, a mam mały problem. we wrześniu otrzymałam tabletki duphaston i femoston1/10, po tym miesiącu aż do dziś doktor zmienił mi femoston na 2/10 (duphastonu już nie biorę). Femoston biorę 46 dni (lekarz zlecił nie robienie przerwy pomiędzy opakowaniami) i dziś tj 47 dzień dostałam okres. Nie wskazano mi wytycznych o miałabym zrobić w takiej sytuacji. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw i jest to jak najbardziej możliwe po zakończeniu kuracji.