Wystąpienie pokrzywki a odpowiednie działania

Witam Serdecznie mam 27 lat obecnie przebywam za granicą,i jakimś cudem dostałem pokrzywkę byłem już u lekarza przepisał mi Travegil 1mg ale jak tylko skoncza sie tabletki to zaś powraca i się nasila mam też żel chłodzący z 20 % vaseliny ale juz mam to prawie miesiąc i mam już dość wieczornego swędzenia i budzenia sie z plamami na ciele w dzien to zanika.czy jest coś co moze mi pomuc całkowicie wyleczyć to czy w/w lek mi pomorze .Proszę o pomoc pilną adres meilowy

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli reakcja organizmu jest tylko chwilowa proszę ponownie udać się do lekarza przepisującego dotychczasowe leczenie. Po badaniu lekarz określi dalsze postępowanie.