Wystąpienie potówek na brzuchu i zgięciu łokci

Witam Mam problem od kilku lat mianowicie na skórze mam takie dziwne jak by potowki. One sa zaschnięte jak by. Występują na brzuchu i na zgieciu łokcia od strony wewnętrznej. Gdy jest ciepło jest to bardziej widoczne, nie boli, nie swędzi ani nic po prostu jest. Gdy chodziłem do dermatologa przepisywal mi roztwór który pomagał ale na chwile, tydzień dwa a pózniej znów to sami wiec przestałem chodzic, zreszta nie mam czasu po za tym u mnie w mieście nie ma nikogo innego. Czy sa na to lekarstwa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu wdrożenia odpowiedniego leczenia konieczne jest zbadanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę zatem udać się do specjalisty dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.