Wysypka i ropne krosty za uszami i na szyi

Witam, od polowy miesiąca mam problem z bardzo dużym wysypem za uszami oraz na górze szyji, jest to cos w rodzaju wysypki oraz większe ropne krosty. Dodatkowo ostatnio zaczęła boleć mnie skóra głowy, z dnia na dzien jest coraz gorzej, powoli nie mogę dotknąc się do skóry, bo czuję kłucie lub pieczenie. Czego może być to oznaka ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.