Krosty za uszami po anginie

Witam mam od jakiegoś czasu tzn 2 miesiace krosty z tyłu za uszami czasami za jednym a czasem za dwoma . są bardzo bolesne nie pryszcze ale podobne takie, że boli cale ucho dodam ze ponad 2 miesiace temu chorowalam na angine i ropien na migdale i mialam 2 antybiotyki w przeciągu 2 tyg . czy to moze byc cos po tej chorobie? Do jakiego lekarza mam sie kierowac Dziękuję i Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych konsultacji bądź leczenia. Być może konieczna będzie wizyta u otolaryngologa.