Wysypka i uderzenia gorąca oraz ból w podbrzuszu

Witam. Mam na imie krzysztof. Mam takie pytanie od 6.miesiecy mam problem.z drobna wysypka ktora pojawila sie na plecach, czole, ramionach I troche.na.nogach. nieraz mam tez udezenia.goraca. I przy wysilku bol w podbrzuszu (nie.jest on mocny ale powoduje dyskomfort) . Od jakis 4 miesiecy mam tez problemy z jama ustna : czesto pieka.mnie usta I mialem 3 razy afte. Mialem wylonane badania.krwi oraz moczu, wszystkie wyniki w normie. Skora na ciele jest wysuszona. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu, ewentualnie zleceniu dodatkowych badań będzie można określić konieczność dalszych konsultacji lub odpowiednie postępowanie.