Atak bólu głowy, uderzenie gorąca, zanik sił i mdłości

Witam. Czesto mam tak, ze zaczyna bolec mnie glowa, robi mi sie goraco, opadam z sil, mam mdlosci i serce szybciej zaczyna bic. Po prostu czuje jakbym miala zaraz zemdlec. Co to moze byc. ? Czesto mi sie to zdaza. Czasami tez przy niewielkim wysilku. Mam dopiero 19 lat. Martwi mnie to.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy nadczynności tarczycy. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.