Jak leczyć objawy niedotlenienia mózgu?

U mnie stwierdzono nie dotlenienie mozgu w angio. Objawy silne bole glowy zawroty oslabienie mdlosci jak bym miala wymiotowac a nie wymiotuje... chodze wezykiem momentami, raz widze dobrze raz widze mglo/zamazane, czesto spiaczka zadko sie zdaza zeby mi sie w caly dzien nie chcalo mi sie spac, calyczas since pod oczami. Wysoki puls szybkie bicie serca. Czy tylko sie zapobiega temu czy da sie to jakos leczyc?

Lek. Tomasz Budlewski

To nic no wizyta u lekarza neurologa. Sądzę że konieczna jest badanie usg Doppler naczyń szyjny