Wysypka na dekolcie, brzuchu i plecach

Witam mam na imię Beata mam 52 lata moim problemem jes wysypka na dekolcie schodząca na brzuch i trochę na plecach pojawiła się około miesiąca temu są to czerwone krostki jak się je rozdrapie to sączy się przezroczysty plyn ale nie swędzą.piłam wapno ale nic nie pomogło nic nowego nie jadłam piore w tym samym środku nowych kosmetyków także nie używałam ale zauwazyłam ze ta wysypka pojawiła się gdy mój roczny wnuczek w przypływie złosci zaczął mnie dotkliwie drapac po twarzy i dekolcie

W oparciu o opis zmian nie jest możliwe postawienie rozpoznania. Przyczyn może być wiele, od zmian alergicznych, poprzez łojotokowe zapalenie skóry, skończywszy na łupieżu pstrym. Zdecydowanie najlepiej skonsultować się z dermatologiem.