Wysypka na skórze brzucha

Co to może być za wysypka??? Proszę o pomoc http://www.iv.pl/images/95040607365276571178.jpg

Piotr Pilarski

Możliwe ze jest to uczulenie. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Precyzyjna, całościowa ocena zmian skórnych w trakcie badania lekarskiego połączona z dokładnym wywiadem pozwoli na postawienie diagnozy. Na podstawie zdjęcia fragmentu ciała trudno ocenić czy zmiany występują na całym ciele, czy są symetryczne itp. Nie opisał Pan też czy towarzyszą im jakieś inne objawy. Ostateczna diagnoza i właściwe postępowanie terapeutyczne mogą zostać postawione jedynie po osobistej wizycie u dermatologa.