Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 4 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysypka na skórze twarzy i szyi

Witam. Od 2 dni mam wysypkę na twarzy i szyi. Czerwone drobne pęcherzyki, zakończone białymi główkami. Zainfekowaną mam całą twarz i dużą części szyi. W niedziele stosowałam maseczkę z zielonej glinki z dodatkiem 2 kropli olejku z drzewa herbacianego. Wcześniej stosowałam maseczkę ale nie w połączeniu z olejkiem . Nigdy nie miałam uczulenia na żadne jedzenie. Obecnie ratuję się maścią ELOCOM. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję. Serdecznie pozdrawiam Gabriela
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Co wiesz o alergii pokarmowej u dzieci?

Sprawdź, czy tej choroby można uniknąć, np. odpowiednim odżywianiem w czasie ciąży. Z filmu dowiesz się również, czy alergia jest chorobą, z której nie można zostać wyleczonym, a także kiedy najlepiej badać dzieci pod kątem alergii.

Elocom to silny steryd nie można go nadużywać. Proszę skonsultować zmiany z dermatologiem, prawdopodobnie konieczny będzie antybiotyk i leki antyalergiczne.
pozdrawiam
Iwon stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy