Wysypka na skórze twarzy i szyi

Witam. Od 2 dni mam wysypkę na twarzy i szyi. Czerwone drobne pęcherzyki, zakończone białymi główkami. Zainfekowaną mam całą twarz i dużą części szyi. W niedziele stosowałam maseczkę z zielonej glinki z dodatkiem 2 kropli olejku z drzewa herbacianego. Wcześniej stosowałam maseczkę ale nie w połączeniu z olejkiem . Nigdy nie miałam uczulenia na żadne jedzenie. Obecnie ratuję się maścią ELOCOM. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję. Serdecznie pozdrawiam Gabriela

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.