Wysypka u dziecka, ospałość i gorączka

Witam, dziecko mialo temperature przez dwa dni (piatek i sobota), temperatura minela, ale dziecko ciagle jest ospale i marudne, od paru dni ma tez wysypke na brzuszku, nie wiem czy to wszystko jest powiazane ze soba? Ma tez sporo wiekszych wypryskow, ktore wygladaja jak ukaszenia komara? w domu faktycznie ostalo sie pare, wiec nie jestem pewna... Czy to moze byc po prostu alergia pokarmowa, i czy w takim wypadku dziecko moze sie tak nienaturalnie zachowywac? Dziecko sie nie drapie, nie swedzi wy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis może wskazywać, że dziecko przebyło trzydniówkę. Sugeruję jednak, by udała się Pani do lekarza pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem.