Wysypka w postaci małych bąbli z wodą na rękach i stopach

Witam, od tamtego roku mam problemy ze skórą. Dostaję wysypki w postaci małych bąbli z wodą na rękach i stopach. Jeden lekarz stwierdził że jest to świerzb a dermatolog nie był w stanie zdiagnozować choroby. W tym roku również dostałam i samo przeszło. Jeśli to byłby świerzb to czemu od ponad roku nikt się nie zaraził a mieszkam z dwójką dzieci i śpię z małym synem. Świąd jest ale jeśli nie zacznę się drapać to można wytrzymać. Proszę o pomoc. Gdzie mam się udać, może jakieś badania?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Istnieje prawdopodobieństwo alergicznego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa.