Wysypka za uszami, na twarzy i w nosie u 3-latki

Witam!moja 3letnia córka ma od kilku dni wysypke ktora zaczeła sie od ucha miejsc za uchem i obok w tej chwili zajmuje powierzchnie całej twarzy punktowo a za uszami i koło nosa jest drobna i podwojona córka otwory w nosie ma całe w strupach,co to moze byc bo lekarz prowadzacy nie zna odpowiedzi!dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli lekarz pediatra nie potrafi odpowiedzieć na pytanie jaka jest przyczyna wysypki, tym bardziej nie jest to możliwe w ramach porady internetowej. W celu wyjaśnienia problemu sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem lub specjalista chorób zakaźnych.