Wysypki skórne, zaparcia i łojotokowe zapalenie skóry

witam, mam wysypki skórne, zaparcia już od 3lat i od 1,5 roku nasiliło mi się łojotokowe zapalenie skóry głowy chciałabym zacząc pić wodę z alg a jest w nich drożdża candidia czy nie nasili mi się łzs ?
Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od stopnia nasilenia łojotokowego zapalenia skóry. Bez oceny stanu skóry trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proponuję kontakt z dermatologiem.