Nasilenie łojotokowego zapalenia skóry

Witam, Panie dr dwa lata temu miałem zdiagnozowane łojotokowe zapalenie skóry; teraz nastąpiło mocne nasilenie i diagnoza u tego samego lekarza- trądzik różowaty- jak odróżnić między sobą te objawy, bo ja trochę wątpię w ten trądzik; a może ŁZS przejść w trądzik; jest jakiś specyficzny objaw który odróżnia te dwie choroby?

Magdalena StusiĹska

O diagnozie decyduje lekarz reumatolog doświadczony w ocenie objawów skórnych.