Łojotokowe zapalenie skóry i wypadanie włosów

Witam, miesiąc temu lekarz zdiagnozował u mnie ŁZS. Rozpoczął kurację płynem Alpicort E, jednak po użyciu tego preparatu już na drugi dzień na moim czole pojawiło się coś dziwnego, wyglądało to jak trądzik , ale pod skórą. Lek więc został odstawiony. Zapisany mi został płyn robiony w aptece: detereomycini 2,0 ac. salicylici 2,0 resorcini 3,0 hydrocortisoni 1,0 spir. vni 70% . Proszę o odpowiedz czy jest to płyn dobry do stosowania przy leczeniu ŁZS??. Dodam , że nadmiernie wypadają mi włosy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę stosować się do zaleceń lekarza i przyjmować lek zgodnie ze wskazaniami. Pozdrawiam.