Wzdęcia a zdrowa dieta

witam obecnie mieszkam w angli . w mieszkaniu jest straszliwa wilogoc a co idzie za tym jest grzyb i plesn. mam pytanie ..ja i moj partner mamy problemy zdrowotne..wzdecia i straszne gazy ..ze tak dziwnie to ujme gazy maja zapach doslownie obornika. Chce dodac ze bardzo odzywiamy sie zdrowo kupujemy polska zywnosc .Wczesniej nie mialam zadnych problemow z jelitami itp a teraz nawet jak zjem czysty ryz cokolwiek to mam okrepne wzdecia i gazy.To samo moj partner on tez nigdy nie mial tego problemu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może warto byłoby zacząć od zmiany diety zupełnie i wtedy zobaczyć reakcje organizmu.