Co mogą znaczyć codzienne gazy i wzdęcia?

Witam. Mam 26lat i wstydliwy problem. Od mniej wiecej gimnazjum aż do teraz mam codzienne. Wzdecia/gazy. Cokolwiek bym nie zjadła zaczyna się trawienie, przelweanie w brzuchu oraz gazy. Próbowałam już wyeliminowac nabiał Bo zauważylam że produktach mlecznych a szczególnie np mleko, lody, czekolada problem się jeszcze bardziej nasilał a gazy miały charakterystyczny zapach siarki(?). Przechodziłam głodówkę gdzie przez 15dni nic nie jadłam a problem nadal był tzn nie taki jak wtedy kiedy jem, Ale jednak.. Co robić? Mam tego naprawdę już dość.. Chce w końcu cieszyć się życiem, anie martwic i stresować czy brzuch nagle nie zacznie świrowac..

Trzeba dobrać dietę. Nie doradzę Pani przez portal, zapraszam na konsultację. Można zacząć po prostu od dzienniczka żywieniowego i wykluczać produkty po kolei lub też wykonać badania flory jelitowej. Można wprowadzić suplementację enzymów, albo np włączyć dietę z któregoś z protokołów wspomagających jelita. Cokolwiek by zrobić, trzeba jednak zacząć od wywiadu i konsultacji, bo nie sposób doradzić cokolwiek konkretnego nie znają szczegółów. Zapraszam na www.przeciwwaga.pl :-) Pomogłam juz wielu osobom m in z dysbiozą jelitową :-)