Co znaczą głośne, bezwonne gazy i wzdęcia?

Witam, mam okropny problem, gazy, puszczam je rano i wieczorem, sa bezwonne ale głośne. Jest to dla mnie strasznie męczące bo jeśli wstrzymam to boli i wydyma mi brzuch. Co robić? Zaznaczamże jestem na diecie bo mam problemy z zoladkiem i staram się jeść zdrowo ale problem nie znika.

Dzień dobry,

jeżeli stosuje Pan dietę łatwostrawną z odpowiednią ilością błonnika i płynów, a mimo wszystko wzdęcia utrzymują się warto wykonać USG jamy brzusznej oraz kolonoskopie.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga