O czym świadczą problemy z wypróżnieniem?

Witam. Moj problem polega na tym ze od kilku tyg mam problem z wyproznianiem. Dzis po skąpym wyproznieniu zauwazylam krwisty sluz. W maju mialam wykonana kolonoskopie. Wynik dobry. Jadam platki owsiane i pije siemie lniane. Efektu brak. Doszedl dyskomfort pod lewa lopatką. O czym moga swiadczyc takie objawy?

Witam

Problem z wypróżnianiem to nie tylko problem z błonnikiem w diecie. Jeśli płatki owsiane i siemię lniane nie pomaga to oznacza, że problemem nie jest błonnik. Może być od stresów, zbyt małej ilości picia wody, za małej ilości zdrowych tłuszczy jedzonych na zimno. Problem z łopatką nie ma nic wspólnego z wypróżnianiem. Zalecam wizytę u dietetyka, który oceni Pani jadłospis i powie gdzie jest przyczyna zaparć.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu