Przewlekłe wzdęcia, gazy i przelewanie się w brzuchu

WITAM! MAM PROBLEM Z CIAGLYMI WZDECIAMI,GAZAMI,BULGOTANIEM I PRZELEWANIEM SIE W BRZUCHU.STALE MAM WYDETA DOLNA CZESC BRZUCHA POMIMO TEGO ZE JESTEM AKTYWNA FIZYCZNIE,AMATORSKO UPRAWIAM KULTURYSTYKE,STOSUJE DIETE O NISKIM INDEKSIE GLIKEMICZNYM.PO KAZDYM TRENINGU SILOWYM ROBIE AEROBY OD 35 MIN DO GODZINY ,A BRZUCH JEST CALY CZAS JAK BALON.CZESTO SPRAWDZAM SKLAD CIALA,FATT WACHA SIE OD 10- 12% ,TLUSZCZ TRZEWNY - 1, WAGA 55KG, WZROST,165, WIEK 35L.POZDRAWIAM

Witam.
Najlepiej obserwować, po których produktach ma Pani największe dolegliwości i wyeliminować je z diety na jakiś czas. Produkty wzdymające i ciężkostrawne, to m.in. brokuły, kalafior, kapusta, warzywa kiszone i inne rośliny krzyżowe. Proszę również obserwować co dzieje się po wypiciu mleka. Jeśli potrzebuje Pani dokładniejszych konsultacji, zapraszam również na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska