Wzdęcia brzucha u 2-miesięcznego dziecka

Dzień dobry, Pytanie dotyczy mojej 2-miesięcznej córeczki. Mała ma ogromne problemy z gazami - puszcza bączki praktycznie przez cały dzień i zwykle towarzyszy temu ból. Stosowaliśmy już Espumisan, kateter, od niedawna podajemy Delicol (oczywiście nie podajemy równocześnie różnych kropli). Brzuszek masujemy kilka razy dziennie. Doszedł do tego intensywny płacz na samym początku karmienia (wygląda jak z ogromnego bólu) - i wtedy mała łyka więcej powietrza. Nie wiem już jak możemy jej pomóc..?

Dzień Dobry!
Niestety 2 miesiąc życia to czas nasilenia się kolki i niestety ta przypadłość może dokuczać córeczce. Jeśli mała karmiona jest sztucznie może trzeba rozważyć zmianę mieszanki na inną, jeśli naturalnie można przez tydzień spróbować zastosować u Pani dietę bezmleczną i bezglutenową, ponieważ opisywane dolegliwości mogę też być objawem alergii na w/w produkty.
Pozdrawiam,
Anna Ratajczak