Ciągły ból brzuszka i gazy u 2-miesięcznej córki

Witam serdecznie , bardzo prosze o pomoc moja corka ma 2 miesiace i ciagły boł brzuszka nic nie pomaga meczy sie non stop z gazami , których nie moze oddac i załatwic sie daje jej debridat i delicol karmie piersia, ale nie pomaga jakie badanie kału powinna zrobic lub jakie badania jeszcze prosze o odp

Proszę podać przed każdym karmieniem Espumisan, poza tym w swojej diecie wyeliminować wszystkie mleczne produkty. W 2 miesiącu bardzo często są najsilniejsze problemy z kolka, proszę masować brzuszek, robić gimnastykę nóżkami (rowerek),