Problem z gazami u 3-miesięcznej córki karmionej wyłącznie piersią

Witam. Moja corka skonczyla 3 msc. Od 3go tygodnia zycia ma ptoblemy z gazami. Jest karmiona wylacznie piersia. Nie jem niczego smazonego ciezkostrawnego czy wzdymajacego. Czasem ma ataki w dzien ale zawsze rano okolo 5. Mala prezy sie steka i placze. Czasami nie moze spokojnie zjesc. Trwa to nawet kilkadziesiat minut. Jak tylko wypusci gazy potrafi w sekunde przestac plakac i zasnac. Podajemy espumisan, masujemy. Jest troszke lepiej. Jak mozemy jej ulzyc w cierpieniu?

proszę skontaktować się z pediatrą, ok 3 miesiąca kolka niemowlęca powinna ustąpić, może będą konieczne dodatkowe badania. Pozdrawiam