Jak leczyć problemy z wypróżnianiem u dziecka?

Witam. Obecnie moja córka (6 tygodni) robi kupke arednio co 11-12 dni, a karmiona jest piersią. Przy czym cały czas się pręży, spina, ma stałe godziny płaczu przy oddawaniu gazów. Ulewa jej się. Obecnie przyjmuję Delicol, Espumisan, BioGaja, Devikap. Ja sama mam dietę bezmleczną. Co poradzić w takiej sytuacji? A nie lubi leżeć na brzuszku. Próbuje ją masować ale czaaem się batdzo denerwuje.

a czemu dieta bezmleczna? myślę że pani powinna więcej pić płynów nawadnianie dziecka jest najwazniejsze. 2 litry dziennie

w razie czego proszę poczytać artykuły o kolkach na abc zdrowie

pozdrawiam