Wzdłużenia tętnic odchodzących od aorty brzusznej

witam bylem szpitali na rezonans magnetyczny wszytkie winiki mam dobre tylko za u ważyłem na dokumencie który dostałem wykaz badania pisze tak pisze tak Zwraca Uwagę wzdlużenia tetnic odchodzących od aorty brzusznej co to znaczy do kogo sie zgłosić proszę o pomoc.

Witam. Trudno wypowiadać się na temat wyników rezonansu nie zając powodów jego wykonania. Wysłużenie tętnic odchodzących od aorty najczęściej jest prawidłową, anatomiczną odmianą ich budowy.