Wznowienie guza w rdzeniu kręgosłupa szyjnego

witam ,mam wznowę guza w rdzeniu kręgosłupa szyjnego .od około tygodnia oprócz bólów głowy mam zawroty.,mdłości.oraz czasami drażni mnie ostre światło czy te objawy mogą mieć związek ze wzrostem tego guza czy są to czegoś innego objawy proszę o radę co powinnam zrobić ,wspomnę że mam umówioną wizytę u mojego neurochirurga po niedzieli ,nie wiem czego mam się spodziewać ,ale na tą chwilę nie chcą mnie operować ,a ja muszę pracować a w głowie się kręci z góry dziękuję pozdrawiam.

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej związane są ze wznową zmiany w kręgosłupie. Oczywiście, aby to potwierdzić konieczne jest pełne badanie kliniczne. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, który zaproponuje optymalny rodzaj terapii.